| Symbol oferty | SED-MS-1462 |
| Powierzchnia | 82,00 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Liczba sypialni | 2 |
| Rodzaj budynku | apartamentowiec |
| Technologia budowlana | cegła |
| Standard | |
| Piętro | 3 |
| Liczba pięter w budynku | 3 |
| Garaż | miejsce parkingowe przy budynku |
| Stan lokalu | do odświeżenia |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 2000 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 400 m |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | brak |
| Woda | jest |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | częściowo umeblowane |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 650 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 500 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Usytuowanie | narożne |
| Drzwi antywłamaniowe | tak |
| vir_oferta_odlegloscplaza | 194 000 m |
| piwnica | tak, 2,10 m² |
| Pomieszczenia | |
| Powierzchnia pokoi | 63 m2 |
| Podłogi pokoi | panele podłogowe, gres |
| Typ kuchni | jasna z oknem |
| Rodzaj kuchni | jasna z oknem |
| Podłoga kuchni | gres |
| Wyposażenie kuchni | płyta indukcyjna, lodówko-zamrażarka,, okap kuchenny, kuchenka elektryczna, krzesła, stół |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 9 m2 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | gres |
| Wyposażenie łazienki | kabina prysznicowa, lustro, prysznic, WC |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Powierzchnia przedpokoi | 9 m2 |
| Podłoga przedpokoi | gres |
Funkcjonalne mieszkanie w budynku z 2000 roku, położone na 3 piętrze.
Powierzchnia całkowita: 82,16 m²
Układ mieszkania (dwustronne, narożne):
Dodatkowe atuty:
Opłaty:
Pośrednik w obrocie Nieruchomościami