| Symbol oferty | SED-MS-1690 |
| Powierzchnia | 57,00 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Liczba sypialni | 2 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | murowana |
| Standard | |
| Piętro | 2 |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Okna | PCV 3 szyby, ciepły montaż |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 1970 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 1 900 m |
| Widok | las |
| Gaz | brak |
| Woda | tak - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | las |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 100 m |
| Odl. do sklepu [m] | 300 m |
| Odl. do szkoły [m] | 700 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 100 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| Drzwi antywłamaniowe | tak |
| vir_oferta_odlegloscplaza | 170 000 m |
| piwnica | tak |
| Pomieszczenia | |
| Powierzchnia pokoi | 18,5 m2 |
| Podłogi pokoi | panele podłogowe |
| Typ kuchni | aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny - połączony z jadalnią |
| Powierzchnia kuchni | 17,5 m2 |
| Podłoga kuchni | panele podłogowe |
| Wyposażenie kuchni | zmywarka, lodówko-zamrażarka,, kuchnia elektryczna |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 3 m2 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | gres |
| Wyposażenie łazienki | kabina prysznicowa, prysznic, lustro, pralka, umywalka, WC |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Powierzchnia przedpokoi | 17,5 m2 |
| Podłoga przedpokoi | panele podłogowe |
Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie M3 o powierzchni 57 m², zlokalizowane na cenionym Osiedlu Leśnym. Lokal znajduje się na 2. piętrze w zadbanym budynku z wyremontowaną klatką schodową oraz odnowioną piwnicą.
Mieszkanie jest dwustronne, bardzo słoneczne i funkcjonalne. Salon z aneksem kuchennym posiada ekspozycję zachodnią, co zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrza przez większą część dnia.
W mieszkaniu zamontowano nowoczesny sprzęt renomowanych marek:
Na wszystkie urządzenia właściciel posiada faktury oraz gwarancje.
W ogłoszeniu znajdują się również zdjęcia produktów i materiałów wykorzystanych podczas remontu, co potwierdza wysoką jakość wykonania i zastosowanych elementów.
Mieszkanie idealne dla osób szukających nowoczesnego, gotowego lokalu w świetnej lokalizacji - zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję.
Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia indywidualnej prezentacji nieruchomości.
Kamil Urbański
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
Licencja nr 31456
tel: 789 564 904
mail: kamil.urbanski@sednonieruchomosci.pl
www.sednonieruchomosci.pl
https://www.instagram.com/sednonieruchomosci/
https://www.tiktok.com/@sedno_nieruchomosci
https://www.facebook.com/SednoNieruchomosci
Sedno Nieruchomości współpracuje z najlepszymi firmami w zakresie usług finansowych, znajdując dla Państwa najlepsze indywidualne rozwiązania finansowania zakupu nieruchomości oraz zapewnia niezawodną, bezpośrednią i priorytetową obsługę Państwa w renomowanej kancelarii notarialnej oraz prawnej a także do Państwa usług są nasi specjaliści ds. podatkowych, geodezyjnych oraz budowlanych.
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące nieruchomości były możliwie rzetelne, aktualne i kompletne natomiast w związku z tym że pochodzą one od osób trzecich firma Sedno Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Pośrednik w obrocie Nieruchomościami