| Symbol oferty | SED-MS-1684 |
| Powierzchnia | 49,00 m² |
| Powierzchnia balkonów/tarasów | 5,00 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | wielka płyta |
| Standard | |
| Piętro | 10 |
| Liczba pięter w budynku | 11 |
| Stan lokalu | do remontu |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 1988 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 450 m |
| Widok | na inne budynki |
| Gaz | jest |
| Woda | tak - miejska |
| Dojazd | ASFALTOWA |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | miejskie |
| Umeblowanie | do uzgodnienia |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 200 m |
| Odl. do sklepu [m] | 200 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 2 |
| Usytuowanie | narożne |
| Przystosowania dla niepełnosprawnych | tak |
| vir_oferta_odlegloscplaza | 170 000 m |
| piwnica | tak, 3,00 m² |
| Pomieszczenia | |
| Powierzchnia pokoi | 31 m2 |
| Podłogi pokoi | panele podłogowe, mozaika |
| Typ kuchni | jasna z oknem |
| Rodzaj kuchni | jasna z oknem |
| Powierzchnia kuchni | 7 m2 |
| Podłoga kuchni | gres |
| Wyposażenie kuchni | kuchenka gazowa, lodówko-zamrażarka,, okap kuchenny, sprzęt AGD, szafki kuchenne, szafki stojące, szafki wiszące |
| Typ łazienki | osobno z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 3 m2 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | gres |
| Wyposażenie łazienki | wanna, umywalka, lustro |
| Liczba WC | 1 |
| Powierzchnia WC | 1 m2 |
| Glazura WC | glazura |
| Podłoga WC | gres |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Powierzchnia przedpokoi | 7 m2 |
| Podłoga przedpokoi | gres |
Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na 10. piętrze w zadbanym, 11-piętrowym bloku z dwiema windami, w tym jedną dostępną z poziomu „0”.
Nieruchomość znajduje się na osiedlu Przylesie. W spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta, z wygodnym dostępem do sklepów, szkół, aptek oraz komunikacji miejskiej.
salon – 22 m²,
pokój – 9 m²,
kuchnia – 7 m²,
przedpokój – ok. 7 m²,
łazienka – ok. 3 m²,
WC – ok. 1 m²,
loggia – ok. 5 m².
dwa niezależne, ustawne pokoje,
osobna kuchnia,
ekspozycja zapewniająca dużą ilość naturalnego światła oraz prywatność,
salon z balkonem od strony zachodniej,
kuchnia od strony południowej,
loggia z rozległym widokiem na lasy,
pomieszczenie gospodarcze tuż przy mieszkaniu (ok. 6 m²),
piwnica (ok. 3 m²),
dwie windy,
liczne miejsca parkingowe pod blokiem,
dodatkowo duży, bezpłatny parking ogólnodostępny po dawnym parkingu strzeżonym.
Mieszkanie idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, rodziny, jak i pod inwestycję.
Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia indywidualnej prezentacji nieruchomości.
Pośrednik w obrocie Nieruchomościami