| Symbol oferty | SED-MS-1683 |
| Powierzchnia | 48,00 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 49,00 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Liczba sypialni | 2 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | wielka płyta |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja, CO, fundusz remontowy, sprzątanie, woda/ryczałt na wodę, wywóz nieczystości |
| Opłaty wg liczników | prąd |
| Piętro | parter |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Garaż | miejsce parkingowe przy budynku |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Mies. czynsz admin. | 600 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA |
| Balkon | brak |
| Rok budowy | 1983 |
| Widok | na podwórko |
| Gaz | tak - miejski |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfaltowa/kostka |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | do uzgodnienia |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 150 m |
| Odl. do sklepu [m] | 100 m |
| Odl. do szkoły [m] | 100 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 100 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| piwnica | tak, 12,00 m² |
| Pomieszczenia | |
| Powierzchnia pokoi | 36 m2 |
| Podłogi pokoi | gres |
| Typ kuchni | oddzielna |
| Rodzaj kuchni | jasna z oknem |
| Powierzchnia kuchni | 6 m2 |
| Podłoga kuchni | gres |
| Wyposażenie kuchni | zlewozmywak z baterią, zabudowa kuchenna, sprzęt AGD |
| Typ łazienki | bez wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 3 m2 |
| Podłoga łazienki | kafle |
| Wyposażenie łazienki | kabina prysznicowa, lustro, umywalka |
| Liczba WC | 1 |
| Powierzchnia WC | 1 m2 |
| Podłoga WC | kafle |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Powierzchnia przedpokoi | 6 m2 |
| Podłoga przedpokoi | kafle |
Gotowe do wprowadzenia, gustowny lokal 3-pokojowy na Górzyskowie!
Budynek z 1983, położone jest we wschodniej części dzielnicy.
Wnętrze to salon, 2 sypialnie, kuchnia, przedpokój, łazienka i oddzielnie WC. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Idealna propozycja dla młodych.
Przey budynku wiele miejsc parkingowych.
Do mieszkania przynależą komórki lokatorskie w piwnicy o powierzchni 4 i 8 m2! Doskonała propozycja dla kogoś kto potrzebuje miejsca na własną siłownię czy mały warsztat.
Spokojna okolica z pełną infrastrukturą życiową, w pobliżu sklepy, paczkomaty, liczne lokale usługowe, szkoła, przedszkola, restauracje.
Blisko do przystanków autobusowych na Solskiego i Inowrocławskiej.
Czynsz wynosi ok. 600 zł / 1 os.
Cicha okolica, spokojne sąsiedztwo, liczne ścieżki spacerowe.
Świetny dojazd do centrum Bydgoszczy!
Zainteresowany? Przejdźmy do SEDNA!
Sedno Nieruchomości Sp. z o. o. pobiera wynagrodzenie w formie prowizji, które jest ustalone w momencie podpisania umowy pośrednictwa a egzekwowalne w chwili zawarcia transakcji.
W związku z licznymi sugestiami właścicieli nieruchomości prosimy o umawianie terminów prezentacji wyłącznie za naszym pośrednictwem i przy naszym udziale w terminie dogodnym dla obu stron.
Paweł Kempski
Doradca ds. Nieruchomości
tel: 789 564 905
mail: pawel.kempski@sednonieruchomosci.pl
www.sednonieruchomosci.pl
https://www.instagram.com/sednonieruchomosci/
https://www.tiktok.com/@sedno_nieruchomosci
https://www.facebook.com/profile.php?id=10008913796282
Sedno Nieruchomości współpracuje z najlepszymi firmami w zakresie usług finansowych, znajdując dla Państwa najlepsze indywidualne rozwiązania finansowania zakupu nieruchomości oraz zapewnia niezawodną, bezpośrednią i priorytetową obsługę Państwa w renomowanej kancelarii notarialnej oraz prawnej a także do Państwa usług są nasi specjaliści ds. podatkowych, geodezyjnych oraz budowlanych.
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące nieruchomości były możliwie rzetelne, aktualne i kompletne natomiast w związku z tym że pochodzą one od osób trzecich firma Sedno Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Doradca ds. Nieruchomości