Bydgoszcz, Bartodzieje
| Symbol oferty | SED-MS-1624 |
| Powierzchnia | 43,50 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 43,50 m² |
| Powierzchnia balkonów/tarasów | 5,00 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Liczba sypialni | 1 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | wielka płyta |
| Standard | |
| Piętro | 2 |
| Liczba pięter w budynku | 3 |
| Stan lokalu | do odświeżenia |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 1990 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 800 m |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | brak |
| Woda | jest |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 100 m |
| Odl. do sklepu [m] | 100 m |
| Odl. do szkoły [m] | 450 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 450 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| Drzwi antywłamaniowe | tak |
Na sprzedaż mieszkanie – Powstańców Śląskich / Bielawy / 2 piętro / Loggia
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,78 m², położone na drugim piętrze w bloku.
Lokal ma funkcjonalny, dwustronny układ (tzw. szczeciński), co zapewnia dobre doświetlenie pomieszczeń.
Układ pomieszczeń:
Mieszkanie jest umeblowane do odświeżenia. Do lokalu przynależy piwnica.
Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta. W pobliżu dostępne są sklepy, punkty usługowe, kawiarnie i restauracje. W zasięgu spaceru znajdują się tereny zielone i rekreacyjne. W okolicy funkcjonują szkoły, przedszkola oraz uczelnie. Komunikacja miejska umożliwia sprawny dojazd do centrum.
Dodatkowe informacje:
W przypadku pytań lub chęci umówienia się na prezentację, proszę o kontakt telefoniczny.
Kamil Urbański
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
Licencja nr 31456
tel: 789 564 904
mail: kamil.urbanski@sednonieruchomosci.pl
www.sednonieruchomosci.pl
https://www.instagram.com/sednonieruchomosci/
https://www.tiktok.com/@sedno_nieruchomosci
https://www.facebook.com/SednoNieruchomosci
Sedno Nieruchomości współpracuje z najlepszymi firmami w zakresie usług finansowych, znajdując dla Państwa najlepsze indywidualne rozwiązania finansowania zakupu nieruchomości oraz zapewnia niezawodną, bezpośrednią i priorytetową obsługę Państwa w renomowanej kancelarii notarialnej oraz prawnej a także do Państwa usług są nasi specjaliści ds. podatkowych, geodezyjnych oraz budowlanych.
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące nieruchomości były możliwie rzetelne, aktualne i kompletne natomiast w związku z tym że pochodzą one od osób trzecich firma Sedno Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Pośrednik w obrocie Nieruchomościami