Bydgoszcz, Bartodzieje
| Symbol oferty | SED-MS-1621 |
| Powierzchnia | 55,40 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 55,40 m² |
| Powierzchnia balkonów/tarasów | 4,70 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Liczba sypialni | 2 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | wielka płyta |
| Standard | |
| Piętro | 10 |
| Liczba pięter w budynku | 11 |
| Stan lokalu | do generalnego remontu |
| Okna | PCV |
| Instalacje | ELEKTRYCZNA |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 1978 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 1 100 m |
| Plac zabaw | tak |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | jest |
| Woda | tak - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 150 m |
| Odl. do sklepu [m] | 130 m |
| Odl. do szkoły [m] | 500 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 250 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 1 |
| Usytuowanie | dwustronne |
| Drzwi antywłamaniowe | tak |
| Przystosowania dla niepełnosprawnych | tak |
Mieszkanie na sprzedaż – Bartodzieje | 55,40 m² | 3 pokoje | Balkon | Winda
Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,40 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych części miasta – na Bartodziejach, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych Balatonu.
Lokal usytuowany jest na 10. piętrze w zadbanym budynku wyposażonym w nowoczesną windę z poziomu „0”, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania.
Układ mieszkania (tzw. układ szczeciński):
Do mieszkania przynależy również piwnica.
Atuty nieruchomości:
Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części miasta, z pełną infrastrukturą handlowo-usługową. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, lokalny rynek, plac zabaw oraz wybieg dla zwierząt. W niewielkiej odległości dostępne są również tereny rekreacyjne Balaton – idealne miejsce na spacery i aktywny wypoczynek.
To doskonała propozycja dla osób szukających wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji.
Kamil Urbański
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
Licencja nr 31456
tel: 789 564 904
mail: kamil.urbanski@sednonieruchomosci.pl
www.sednonieruchomosci.pl
https://www.instagram.com/sednonieruchomosci/
https://www.tiktok.com/@sedno_nieruchomosci
https://www.facebook.com/SednoNieruchomosci
Sedno Nieruchomości współpracuje z najlepszymi firmami w zakresie usług finansowych, znajdując dla Państwa najlepsze indywidualne rozwiązania finansowania zakupu nieruchomości oraz zapewnia niezawodną, bezpośrednią i priorytetową obsługę Państwa w renomowanej kancelarii notarialnej oraz prawnej a także do Państwa usług są nasi specjaliści ds. podatkowych, geodezyjnych oraz budowlanych.
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące nieruchomości były możliwie rzetelne, aktualne i kompletne natomiast w związku z tym że pochodzą one od osób trzecich firma Sedno Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Pośrednik w obrocie Nieruchomościami