| Symbol oferty | SED-MS-1708 |
| Powierzchnia | 48,00 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Liczba sypialni | 2 |
| Technologia budowlana | wielka płyta |
| Standard | |
| Piętro | 6 |
| Liczba pięter w budynku | 11 |
| Stan lokalu | do remontu |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 1982 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 750 m |
| Plac zabaw | tak |
| Widok | na inne budynki |
| Gaz | jest |
| Woda | tak - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | centrum miasta |
| Ogrzewanie | miejskie |
| Umeblowanie | brak |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 100 m |
| Odl. do szkoły [m] | 190 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 650 m |
| Liczba wind | 1 |
| Usytuowanie | dwustronne |
| vir_oferta_odlegloscplaza | 175 000 m |
| piwnica | tak |
| Pomieszczenia | |
| Powierzchnia pokoi | 14,11 m2 |
| Podłogi pokoi | mozaika |
| Typ kuchni | jasna z oknem |
| Rodzaj kuchni | jasna z oknem |
| Powierzchnia kuchni | 5,3 m2 |
| Podłoga kuchni | gres |
| Wyposażenie kuchni | lodówko-zamrażarka,, kuchenka gazowa |
| Typ łazienki | osobno z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 2,25 m2 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | gres |
| Wyposażenie łazienki | wanna, umywalka |
| Liczba WC | 1 |
| Powierzchnia WC | 1 m2 |
| Glazura WC | glazura |
| Podłoga WC | gres |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Powierzchnia przedpokoi | 9 m2 |
| Podłoga przedpokoi | mozaika |
Oferujemy Państwu mieszkanie typu M4, położone na 6 piętrze w bloku na osiedlu WZGW. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących mieszkania do własnej aranżacji lub inwestycji pod wynajem.
Mieszkanie wymaga remontu, co daje możliwość urządzenia wnętrza według własnych potrzeb i gustu. Dodatkowym atutem jest przestronna loggia, idealna do wypoczynku.
Do lokalu przynależy również piwnica.
Pod blokiem znajdują się miejsca parkingowe dostępne wyłącznie dla mieszkańców - wjazd przez szlaban zabezpieczony kodem.
Dużym atutem nieruchomości jest bardzo dobra lokalizacja oraz bliskość komunikacji miejskiej, sklepów, punktów usługowych i infrastruktury osiedlowej.
Pośrednik w obrocie Nieruchomościami