| Symbol oferty | SED-MS-1652 |
| Powierzchnia | 49,00 m² |
| Powierzchnia balkonów/tarasów | 3,00 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Liczba sypialni | 1 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | wielka płyta |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy, gaz, woda/ryczałt na wodę, wywóz nieczystości |
| Opłaty wg liczników | prąd |
| Piętro | 3 |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Garaż | miejsce parkingowe przy budynku |
| Stan lokalu | do wprowadzenia |
| Mies. czynsz admin. | 800 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 1989 |
| Plac zabaw | tak |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | tak - miejski |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfaltowa/kostka |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | miejskie |
| Umeblowanie | do uzgodnienia |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 100 m |
| Odl. do sklepu [m] | 20 m |
| Odl. do szkoły [m] | 500 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 300 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| piwnica | tak, 2,00 m² |
| Pomieszczenia | |
| Powierzchnia pokoi | 34 m2 |
| Podłogi pokoi | panele podłogowe |
| Typ kuchni | oddzielna |
| Rodzaj kuchni | jasna z oknem |
| Powierzchnia kuchni | 6 m2 |
| Podłoga kuchni | kafle |
| Wyposażenie kuchni | kuchenka gazowa, piekarnik elektryczny, zabudowa kuchenna, zlewozmywak z baterią |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 4 m2 |
| Wyposażenie łazienki | umywalka, wanna, WC |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Powierzchnia przedpokoi | 6 m2 |
| Podłoga przedpokoi | panele podłogowe |
Twoje nowe M3 w Fordonie!
Lokal tylko czeka na zaaranżowanie przez nowych mieszkańców!
Mieszkanie położone na III piętrze w bloku z 1989, położone w dogodnej lokalizacji w Fordonie.
Wnętrze to salon z wyjściem na wschodni balkon, sypialnia, osobna kuchnia, łazienka, WC, przedpokój.
Łączny metraż wynosi ok. 49 m2.
Dobra lokalizacja z której łatwo dojedziesz w każde miejsce Bydgoszczy. W okolicy markety, paczkomaty, restauracje, liczne lokale usługowe, Politechnika Bydgoska, szkoła i przedszkola.
Świetna propozycja dla studentów Politechniki lub jako mieszkanie inwestycyjne.
Doskonały dojazd do każdej części Bydgoszczy, w bliskiej odległości przystanki autobusowe i tramwajowe na Andersa.
Serdecznie polecam, ta nieruchomość z pewnością ucieszy nowych domowników.
Zainteresowany? Przejdźmy do SEDNA!
Sedno Nieruchomości Sp. z o. o. pobiera wynagrodzenie w formie prowizji, które jest ustalone w momencie podpisania umowy pośrednictwa a egzekwowalne w chwili zawarcia transakcji.
W związku z licznymi sugestiami właścicieli nieruchomości prosimy o umawianie terminów prezentacji wyłącznie za naszym pośrednictwem i przy naszym udziale w terminie dogodnym dla obu stron.
Paweł Kempski
Doradca ds. Nieruchomości
tel: 789 564 905
mail: pawel.kempski@sednonieruchomosci.pl
www.sednonieruchomosci.pl
https://www.instagram.com/sednonieruchomosci/
https://www.tiktok.com/@sedno_nieruchomosci
https://www.facebook.com/profile.php?id=10008913796282
Sedno Nieruchomości współpracuje z najlepszymi firmami w zakresie usług finansowych, znajdując dla Państwa najlepsze indywidualne rozwiązania finansowania zakupu nieruchomości oraz zapewnia niezawodną, bezpośrednią i priorytetową obsługę Państwa w renomowanej kancelarii notarialnej oraz prawnej a także do Państwa usług są nasi specjaliści ds. podatkowych, geodezyjnych oraz budowlanych.
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące nieruchomości były możliwie rzetelne, aktualne i kompletne natomiast w związku z tym że pochodzą one od osób trzecich firma Sedno Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Doradca ds. Nieruchomości