Bydgoszcz, Osiedle Leśne
| Symbol oferty | SED-MS-1617 |
| Powierzchnia | 51,00 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Liczba sypialni | 1 |
| Standard | |
| Piętro | 3 |
| Stan lokalu | do remontu |
| Okna | PCV |
| Instalacje | ELEKTRYCZNA |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 1 600 m |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | jest |
| Woda | jest |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 200 m |
| Odl. do sklepu [m] | 200 m |
| Odl. do szkoły [m] | 800 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 95 m |
| Usytuowanie | narożne |
| Drzwi antywłamaniowe | tak |
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe – Osiedle Leśne, świetna lokalizacja
Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na 3. piętrze w bloku z 1978 roku, zlokalizowanym na cenionym Osiedlu Leśnym.
Najważniejsze atuty nieruchomości:
Układ pomieszczeń:
Do mieszkania przynależy również piwnica.
Stan techniczny:
Mieszkanie przeznaczone do generalnego remontu – do wymiany instalacja elektryczna oraz okna. Ogrzewanie wody w łazience za pomocą Junkersa.
Dodatkowe informacje:
To idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i dla osób poszukujących mieszkania do własnej aranżacji w atrakcyjnej lokalizacji.
W przypadku pytań lub chęci umówienia się na prezentację, proszę o kontakt telefoniczny.
Kamil Urbański
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
Licencja nr 31456
tel: 789 564 904
mail: kamil.urbanski@sednonieruchomosci.pl
www.sednonieruchomosci.pl
https://www.instagram.com/sednonieruchomosci/
https://www.tiktok.com/@sedno_nieruchomosci
https://www.facebook.com/SednoNieruchomosci
Sedno Nieruchomości współpracuje z najlepszymi firmami w zakresie usług finansowych, znajdując dla Państwa najlepsze indywidualne rozwiązania finansowania zakupu nieruchomości oraz zapewnia niezawodną, bezpośrednią i priorytetową obsługę Państwa w renomowanej kancelarii notarialnej oraz prawnej a także do Państwa usług są nasi specjaliści ds. podatkowych, geodezyjnych oraz budowlanych.
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące nieruchomości były możliwie rzetelne, aktualne i kompletne natomiast w związku z tym że pochodzą one od osób trzecich firma Sedno Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Pośrednik w obrocie Nieruchomościami