| Symbol oferty | SED-MS-1682 |
| Powierzchnia | 31,00 m² |
| Liczba pokoi | 1 |
| Liczba sypialni | 1 |
| Rodzaj budynku | wieżowiec |
| Technologia budowlana | wielka płyta |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja, CO, Części wspólne, Winda, woda/ryczałt na wodę, wywóz nieczystości, zaliczka na fundusz remontowy |
| Opłaty wg liczników | prąd |
| Piętro | 10 |
| Liczba pięter w budynku | 11 |
| Garaż | miejsce parkingowe przy budynku |
| Stan lokalu | do wprowadzenia |
| Mies. czynsz admin. | 550 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA |
| Balkon | Barierka |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 1980 |
| Widok | panorama miasta |
| Gaz | tak - miejski |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfaltowa/kostka |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | do uzgodnienia |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 100 m |
| Odl. do sklepu [m] | 100 m |
| Odl. do szkoły [m] | 200 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 200 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 1 |
| Usytuowanie | jednostronne |
| piwnica | tak, 3,00 m² |
| Pomieszczenia | |
| Powierzchnia pokoi | 20 m2 |
| Podłogi pokoi | panele podłogowe |
| Typ kuchni | jasna z oknem |
| Rodzaj kuchni | oddzielna |
| Powierzchnia kuchni | 5 m2 |
| Podłoga kuchni | panele podłogowe |
| Wyposażenie kuchni | zlewozmywak z baterią, sprzęt AGD, zabudowa kuchenna, kuchnia gazowa |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 3 m2 |
| Podłoga łazienki | kafle |
| Wyposażenie łazienki | wanna |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Powierzchnia przedpokoi | 3 m2 |
| Podłoga przedpokoi | panele podłogowe |
Kawalerka z panoramą na Bartodzieje!
Mieszkanie na X piętrze w wieżowcu z lat '80.
Wnętrze to pokój z balkonem francuskim, oddzielna kuchnia, łazienka z WC, przedpokój, wszystko to zamknięte na 31 m2. Gotowe do zamieszkania.
Do mieszkania przypisana komórka lokatorska w piwnicy. Parking dla mieszkańców za szlabanem.
Czynsz - 550 zł! Ogrzewanie i ciepła woda miejskie.
Dobra lokalizacja dla dynamicznych osób ceniących sobie atuty i bliskość miasta. W okolicy markety, paczkomaty, restauracje, liczne lokale usługowe, szkoła i przedszkola, tereny rekreacyjne.
Świetny dojazd do każdej części Bydgoszczy, w bliskiej odległości przystanki autobusowe i tramwajowe, świetna infrastruktura rowerowa.
Serdecznie polecam, ta nieruchomość z pewnością ucieszy nowych domowników.
Zainteresowany? Przejdźmy do SEDNA!
Sedno Nieruchomości Sp. z o. o. pobiera wynagrodzenie w formie prowizji, które jest ustalone w momencie podpisania umowy pośrednictwa a egzekwowalne w chwili zawarcia transakcji.
W związku z licznymi sugestiami właścicieli nieruchomości prosimy o umawianie terminów prezentacji wyłącznie za naszym pośrednictwem i przy naszym udziale w terminie dogodnym dla obu stron.
Paweł Kempski
Doradca ds. Nieruchomości
tel: 789 564 905
mail: pawel.kempski@sednonieruchomosci.pl
www.sednonieruchomosci.pl
https://www.instagram.com/sednonieruchomosci/
https://www.tiktok.com/@sedno_nieruchomosci
https://www.facebook.com/profile.php?id=10008913796282
Sedno Nieruchomości współpracuje z najlepszymi firmami w zakresie usług finansowych, znajdując dla Państwa najlepsze indywidualne rozwiązania finansowania zakupu nieruchomości oraz zapewnia niezawodną, bezpośrednią i priorytetową obsługę Państwa w renomowanej kancelarii notarialnej oraz prawnej a także do Państwa usług są nasi specjaliści ds. podatkowych, geodezyjnych oraz budowlanych.
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące nieruchomości były możliwie rzetelne, aktualne i kompletne natomiast w związku z tym że pochodzą one od osób trzecich firma Sedno Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Doradca ds. Nieruchomości