Mieszkanie na sprzedaż Bydgoszcz, Bartodzieje

1 pokoj
31.00 m²
9 967,74 zł/m2
10 piętro
SED-MS-1682

309 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Nowa oferta

szczegoly.oferty

Symbol oferty SED-MS-1682
Powierzchnia 31,00 m²
Liczba pokoi 1
Liczba sypialni 1
Rodzaj budynku wieżowiec
Technologia budowlana wielka płyta
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, Części wspólne, Winda, woda/ryczałt na wodę, wywóz nieczystości, zaliczka na fundusz remontowy
Opłaty wg liczników prąd
Piętro 10
Liczba pięter w budynku 11
Garaż miejsce parkingowe przy budynku
Stan lokalu do wprowadzenia
Mies. czynsz admin. 550 PLN
Okna PCV
Instalacje ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA
Balkon Barierka
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1980
Widok panorama miasta
Gaz tak - miejski
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfaltowa/kostka
Otoczenie osiedle
Ogrzewanie C.O. miejskie
Umeblowanie do uzgodnienia
Odległość do komunikacji publicznej [m] 100 m
Odl. do sklepu [m] 100 m
Odl. do szkoły [m] 200 m
Odl. do przedszkola [m] 200 m
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie jednostronne
piwnica tak, 3,00 m²
Pomieszczenia
Powierzchnia pokoi 20 m2
Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni jasna z oknem
Rodzaj kuchni oddzielna
Powierzchnia kuchni 5 m2
Podłoga kuchni panele podłogowe
Wyposażenie kuchni zlewozmywak z baterią, sprzęt AGD, zabudowa kuchenna, kuchnia gazowa
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki [m2] 3 m2
Podłoga łazienki kafle
Wyposażenie łazienki wanna
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 3 m2
Podłoga przedpokoi panele podłogowe
Paweł Kempski

Paweł Kempski

Doradca ds. Nieruchomości

napisz.wiadomosc 35 ofert