| Symbol oferty | SED-MS-1654 |
| Powierzchnia | 30,00 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 29,00 m² |
| Liczba pokoi | 1 |
| Liczba sypialni | 1 |
| Rodzaj budynku | kamienica |
| Technologia budowlana | beton, cegła |
| Standard | |
| Opłaty wg liczników | prąd, woda |
| Piętro | 1 |
| Liczba pięter w budynku | 2 |
| Stan lokalu | do wprowadzenia |
| Okna | PCV |
| Instalacje | ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA |
| Balkon | brak |
| Rok budowy | 1930 |
| Widok | na podwórko |
| Gaz | własna butla |
| Woda | tak-podgrzewacz elektryczny |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | inne |
| Umeblowanie | do uzgodnienia |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 100 m |
| Odl. do sklepu [m] | 50 m |
| Odl. do szkoły [m] | 150 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 250 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| Pomieszczenia | |
| Powierzchnia pokoi | 18 m2 |
| Podłogi pokoi | panele podłogowe |
| Typ kuchni | otwarta na przedpokój |
| Rodzaj kuchni | ciemna |
| Powierzchnia kuchni | 6 m2 |
| Podłoga kuchni | panele podłogowe |
| Wyposażenie kuchni | zlewozmywak z baterią, zabudowa kuchenna, sprzęt AGD |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 4 m2 |
| Glazura łazienki | bez glazury |
| Podłoga łazienki | kafle |
| Wyposażenie łazienki | umywalka, wanna, WC |
Gotowa do zamieszkania - kawalerka w kamienicy na Szwederowie!
Mieszkanie na I piętrze w kamienicy z 1930 roku.
Całkowita powierzchnia niespełna 29 m2, a w tym pokój, kuchnia, łazienka z WC. Okna o ekspozycji zachodniej. Spokojne sąsiedztwo. Gotowe do zamieszkania.
Nowe instalacje elektryczne. Okna szczelne z PCV. W łazience położone kafle ceramiczne na podłogach. Podłogi pokoju i kuchni wyłożone panelami. Ściany - gładź gipsowa. W kuchni niezbędne AGD (płyta gazowa, lodówko-zamrażarka).
Kamienica bezczynszowa! Płacimy tylko za zużyte media.
Dobra lokalizacja dla dynamicznych osób ceniących sobie atuty i bliskość centrum miasta. W okolicy markety, paczkomaty, restauracje, liczne lokale usługowe, szkoła i przedszkola, żłobek, 5 minut piechotą do Starego Rynku.
Świetny dojazd do każdej części Bydgoszczy, w bliskiej odległości przystanek autobusowy.
Serdecznie polecam, ta nieruchomość z pewnością ucieszy nowych domowników.
Zainteresowany? Przejdźmy do SEDNA!
Sedno Nieruchomości Sp. z o. o. pobiera wynagrodzenie w formie prowizji, które jest ustalone w momencie podpisania umowy pośrednictwa a egzekwowalne w chwili zawarcia transakcji.
W związku z licznymi sugestiami właścicieli nieruchomości prosimy o umawianie terminów prezentacji wyłącznie za naszym pośrednictwem i przy naszym udziale w terminie dogodnym dla obu stron.
Paweł Kempski
Doradca ds. Nieruchomości
tel: 789 564 905
mail: pawel.kempski@sednonieruchomosci.pl
www.sednonieruchomosci.pl
https://www.instagram.com/sednonieruchomosci/
https://www.tiktok.com/@sedno_nieruchomosci
https://www.facebook.com/profile.php?id=10008913796282
Sedno Nieruchomości współpracuje z najlepszymi firmami w zakresie usług finansowych, znajdując dla Państwa najlepsze indywidualne rozwiązania finansowania zakupu nieruchomości oraz zapewnia niezawodną, bezpośrednią i priorytetową obsługę Państwa w renomowanej kancelarii notarialnej oraz prawnej a także do Państwa usług są nasi specjaliści ds. podatkowych, geodezyjnych oraz budowlanych.
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące nieruchomości były możliwie rzetelne, aktualne i kompletne natomiast w związku z tym że pochodzą one od osób trzecich firma Sedno Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Doradca ds. Nieruchomości