| Symbol oferty | SED-MS-1434 |
| Powierzchnia | 118,00 m² |
| Liczba pokoi | 5 |
| Liczba sypialni | 4 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | murowana |
| Standard | |
| Piętro | 4 |
| Liczba pięter w budynku | 5 |
| Garaż | garaż podziemny |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | brak |
| Liczba tarasów | 2 |
| Rok budowy | 2016 |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | brak |
| Woda | tak - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 200 m |
| Odl. do sklepu [m] | 100 m |
| Odl. do szkoły [m] | 800 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 130 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 1 |
| Tarasy | taras duży |
| Usytuowanie | trójstronne |
| Drzwi antywłamaniowe | tak |
| Przystosowania dla niepełnosprawnych | tak |
| vir_oferta_odlegloscplaza | 163 000 m |
| piwnica | tak, 3,40 m² |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | wykładzina dywanowa, gres |
| Typ kuchni | jasna z oknem |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny |
| Podłoga kuchni | gres |
| Wyposażenie kuchni | szafki wiszące, szafki stojące, szafki kuchenne, płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny, okap kuchenny, mikrofalówka |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | gres |
| Wyposażenie łazienki | kabina prysznicowa, lustro, prysznic, umywalka, wanna, WC |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | gres |
Luksusowy Apartament na Osiedlu Paryskim 2 Tarasy, 2 kom. lok. , Miejsce parkingowe, 5 Pokoi, 118 m2, 1 599 000 zł
Pośrednik w obrocie Nieruchomościami