Bydgoszcz, Bartodzieje
| Symbol oferty | SED-GS-1628 |
| Powierzchnia | 45,00 m² |
| Przeznaczenie działki | inna |
| Standard | |
| Zagosp. działki | zagospodarowana |
| Ukształtowanie działki | PROSTOKĄT |
| Kształt działki | prostokąt |
| Ogrodzenie działki | metalowe |
| Gaz | brak |
| Woda | jest |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | działki zabudowane |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 100 m |
| Odl. do sklepu [m] | 1 300 m |
| Odl. do szkoły [m] | 1 400 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 800 m |
| Prąd | jest |
| Kanalizacja | szambo |
Na sprzedaż działka ROD z domem piętrowym – Bydgoszcz, ul. Inwalidów
Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę ROD zabudowaną domem piętrowym, położoną w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Inwalidów w Bydgoszczy. To idealne miejsce dla osób poszukujących odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dogodnym dostępem do infrastruktury miasta.
Opis nieruchomości:
Dom został wybudowany około 11 lat temu z solidnych materiałów, z zastosowaniem zbrojenia konstrukcyjnego, co zapewnia jego trwałość i bezpieczeństwo. Budynek wyposażony jest w komin renomowanej firmy Schiedel z podwójną wentylacją obejmującą piętro.
Na parterze znajduje się ogrzewanie elektryczne. Dodatkowym atutem są okiennice oraz zabezpieczenia w postaci krat w oknach i drzwiach wejściowych (antywłamaniowych), co zwiększa bezpieczeństwo nieruchomości.
Rozkład pomieszczeń:
Dom jest dobrze doświetlony dzięki licznym oknom oraz południowej ekspozycji, co zapewnia doskonałe naturalne oświetlenie przez cały dzień.
Dodatkowe informacje:
Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno do rekreacji, jak i sezonowego zamieszkania.
W przypadku pytań lub chęci umówienia się na prezentację, proszę o kontakt telefoniczny.
Kamil Urbański
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
Licencja nr 31456
tel: 789 564 904
mail: kamil.urbanski@sednonieruchomosci.pl
www.sednonieruchomosci.pl
https://www.instagram.com/sednonieruchomosci/
https://www.tiktok.com/@sedno_nieruchomosci
https://www.facebook.com/SednoNieruchomosci
Sedno Nieruchomości współpracuje z najlepszymi firmami w zakresie usług finansowych, znajdując dla Państwa najlepsze indywidualne rozwiązania finansowania zakupu nieruchomości oraz zapewnia niezawodną, bezpośrednią i priorytetową obsługę Państwa w renomowanej kancelarii notarialnej oraz prawnej a także do Państwa usług są nasi specjaliści ds. podatkowych, geodezyjnych oraz budowlanych.
Dokładamy wszelkich starań aby informacje dotyczące nieruchomości były możliwie rzetelne, aktualne i kompletne natomiast w związku z tym że pochodzą one od osób trzecich firma Sedno Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Pośrednik w obrocie Nieruchomościami