| Symbol oferty | SED-DS-1466 |
| Powierzchnia | 130,00 m² |
| Powierzchnia działki [m2] | 1 350 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Liczba sypialni | 2 |
| Rodzaj domu | wolnostojący |
| Technologia budowlana | murowana |
| Standard | |
| Piętro | niski parter |
| Wymiary działki | 23x59 m |
| Garaż | w budynku |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Okna | PCV |
| Instalacje | ELEKTRYCZNA |
| Liczba tarasów | 1 |
| Zagosp. działki | częściowo zagospodarowana |
| Ukształtowanie działki | płaska |
| Kształt działki | prostokąt |
| Pokrycie dachu | dachówka |
| Stan budynku | do zamieszkania |
| Ogrodzenie działki | metalowe |
| Rok budowy | 2006 |
| Gaz | jest |
| Woda | jest |
| Dojazd | GRUNTOWA |
| Otoczenie | las |
| Ogrzewanie | C.O. GAZOWE |
| Umeblowanie | umeblowane |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 750 m |
| Odl. do sklepu [m] | 1 400 m |
| Odl. do szkoły [m] | 1 700 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 2 500 m |
| Tarasy | taras duży |
| Drzwi antywłamaniowe | tak |
| Rolety antywłamaniowe | tak |
| Prąd | jest |
| Kanalizacja | tak |
| vir_oferta_odlegloscplaza | 172 000 m |
| Pomieszczenia | |
| Powierzchnia pokoi | 59,75 m2 |
| Podłogi pokoi | panele podłogowe |
| Typ kuchni | jasna z oknem |
| Rodzaj kuchni | jasna z oknem |
| Podłoga kuchni | gres |
| Wyposażenie kuchni | zmywarka, szafki wiszące, szafki stojące, stała zabudowa, płyta gazowa, okap kuchenny, meble kuchenne na wymiar, lodówko-zamrażarka, |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 7,8 m2 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | gres |
| Wyposażenie łazienki | WC, wanna, umywalka, prysznic, lustro, kabina prysznicowa |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Powierzchnia przedpokoi | 8,69 m2 |
| Podłoga przedpokoi | panele podłogowe |
Dom wolnostojący z garażem – Przyłęki
Na sprzedaż dom wolnostojący z garażem, położony w miejscowości Przyłęki, w dobrze skomunikowanej i rozwiniętej okolicy.
rok budowy: 2006
technologia: tradycyjna
powierzchnia użytkowa: ok. 130 m²
ogrzewanie: gazowe
garaż: w bryle budynku
salon z wyjściem na taras
kuchnia
łazienka
2 sypialnie
kotłownia oraz poddasze około 100 m2
klimatyzacja (salon i kuchnia)
rolety elektryczne w całym domu (w kuchni rolety ręczne)
panele fotowoltaiczne – instalacja od 20.01.2020 r.
roczna produkcja: ok. 4 928 kWh
roczny koszt energii elektrycznej: ok. 200 zł
system nawadniania trawnika
Dom zadbany, użytkowany na bieżąco, wyposażony w rozwiązania obniżające koszty eksploatacji.
Pośrednik w obrocie Nieruchomościami